sh وب سایت چیست؟
وب سایت چیست؟
وب سایت، مجموعه ی از صفحات مرتبط به یکدیگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن، تصویر، صدا، و فیلم در اختیار بیننده قرار می دهد.

● چه کسانی می توانند وب سایت داشته باشند؟

تمام اشخاص و سازمانها می توانند وب سایت داشته باشند. به جرات می توان گفت که سریعترین و بهترین راه معرفی فعالیتها، محصولات، و شرکتها وب سایت است. در واقع وب سایت در وحله اول نقش کاتالوگی اینترنتی را برای شما بازی می کند که به راحتی قابلیت توسعه به فروشگاه الکترونیکی را داراست.

● وب سایت چه مزایایی دارد؟

با داشتن یک وب سایت میتوان کلیه اطلاعات مربوط به یک سازمان، مانند بیوگرافی، حوزه فعالیت و محصولات را در قالب یک کاتالوگ جامع ایجاد کرد، با این تفاوت که بر خلاف کاتالوگ های عادی نیازی به چاپ و توزیع این کاتالوگ نخواهد بود و به سهولت و در کمترین زمان برای کلیه افرادی که به اینترنت متصل هستند، قابل دسترس خواهد بود.

در ضمن افراد با دیدن وب سایت و در صورت نیاز برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند از طریق اینترنت و با ارسال نامه با سازمان ارتباط برقرار کنند.

● مراحل ایجاد یک وب سایت چیست؟

برای اینکه یک وب سایت داشته باشید، ابتدا باید برای سایت خود نامی انحصاری به ثبت برسانید که اصطلاحا دامنه ( Domain ) نامیده میشود. سپس باید برای سایت خود فضایی در اینترنت اجاره کنید، و نهایتا باید نسبت به طراحی صفحات سایت خود اقدام کنید.

امروزه درخواست طراحی یک وب سایت با آگاهی کامل نسبت به مزایا و محاسن اینترنت به عنوان یک رسانه قدرتمند در ارائه پیامها، توسط شرکتها و مؤسسات صورت می پذیرد.

قطعاً شما نیز درصدد ایجاد و یا به روز نمودن وب سایت خود هستید.

● محتوای وب سایت چطور آماده می شود؟

بسیار مناسب خواهد بود اگر متن های سایت یا CD را شما به قلم خودتان نوشته و در اختیار ما قرار دهید، گرچه ایجاد و بررسی ساختار و محتوا و به کار گیری عناصر گرافیکی مورد نظر شما را در طراحی سایت از مهمترین نکات مورد توجه ماست که در تهیه آنها یاریگر شما هستیم.

به هر حال لازم است قانون احترام به حقوق نویسنده را در مطالب و عکس هایی که در اختیار ما قرار می دهید رعایت کنید تا دچار مشکلات حقوقی و تبعات بعدی آن نشوید.

● ویژگیهای بارز این رسانه عبارتند از :

▪ اطلاع رسانی به صورت دو طرفه ( ارائه و دریافت اطلاعات ) علیرغم سایر رسانه ها

▪ اطلاع رسانی گسترده با حجم بالا و کاملاً متنوع ( تنوع در روشهای ارائه و دریافت اطلاعات)

▪ اطلاع رسانی در کمترین زمان ( آنی ) و بدون هیچگونه واسطه

▪ تعدد استفاده کنندگان و مخاطبین

▪ اطلاع رسانی با طول عمر بالا ( ۳۶۵ * ۷ * ۲۴ )

▪ عدم وجود مرزهای جغرافیایی ( حضور در اقصی نقاط جهان )

تغییرات و به روز در آوردن اطلاعات ارائه شده در مدت زمان بسیار کوتاهی امکان پذیر خواهد بود.

نکته قابل توجه اینکه عملکرد این رسانه، با ویژگیهای مذکور، کاملاً به اطلاعات و داده ها و محتوای آنها، از لحاظ تبلیغات و بازاریابی وابسته می باشد. لذا محتوای داده ها و اطلاعات وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده ودر دستیابی به اهداف مورد نظر کاملاً موثر خواهد بود.

همچنین نوع طراحی، انطباق آن با رشته فعالیت، نحوه ارائه اطلاعات در صفحات و نحوه دسترسی و هدایت مخاطبین به اطلاعات از مهمترین مسائلی بوده که می بایست در ایجاد یک وب سایت کاملاً رعایت گردد.

خلاقیت هنری به همراه درک تکنولوژی به ما این امکان را داده تا ایده ها و تصورات شما را به محیطی (وب سایت) تبدیل نمائیم که در آن دیدگاهها و توانائیها و پیامهای شما به بهترین نحو ممکن به مخاطبین این رسانه ارائه گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت با ایمیل tetrahost@yahoo.com در ارتباط باشید
fashionforless-uae.com
طراحی وب سایتهاست لینوکس نامحدودبهینه سازی وب سایتسئو سایت برنامه نویسی وبطراحی وب سایتطراحی سایتهاستینگبهینه سازی سایت بهینه سازی سایتهاستینگتترا هاستبرنامه نویسی وبهاست لینوکس نامحدودبهینه سازی وب سایتسئو سایتطراحی وب سایت Google Me on Google+ وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟
Work:
Tehran
Tehran, Tehran  
Iran
0
home: +98.935.416.2724 . وب سایت چیست؟ وب سایت چیست؟ ( وب سایت چیست؟ ) وب سایت چیست؟ .
Work:
Tehran
Tehran, Tehran  
Iran
0
وب سایت چیست؟">وب سایت چیست؟
وب سایت چیست؟">وب سایت چیست؟ ( وب سایت چیست؟">وب سایت چیست؟ ) home: +98.935.416.2724 . وب سایت چیست؟
وب سایت چیست؟ Review
Work:
Tehran
Tehran, Tehran  
Iran
0
By Sam, Kh at وب سایت چیست؟
Rating: 4.5 out of 5. وب سایت چیست؟ home: +98.935.416.2724
Work:
Tehran
Tehran, Tehran  
Iran
0
وب سایت چیست؟">وب سایت چیست؟ home: +98.935.416.2724
.

وب سایت چیست؟

وب سایت چیست؟ ,

وب سایت چیست؟,,

وب سایت چیست؟,,

وب سایت چیست؟,,
وب سایت چیست؟,,
Sam Kh home: +98.935.416.2724 tetrahost[at]yahoo[dot]com
Work:
Tehran
Tehran, Tehran  
Iran
1
http://landmarkshop.ir/ http://tetrahost.ir/ landmarkshop.ir wnar.ir لندمارک،پوشاک کودک و نوجوان